Hakkımızda

Şirketimiz 1979 yılında (Kepez köyünde muhtarlıktan kiralanan köye ait buğday tarlasına konan bir adet makina ile işe başlamıştır. Sonra kepez belde, işyerimizin bulunduğu yerde sanayi bölgesi olmuştur.) Sanayi bölgesinde kereste biçme atölyesi olarak işe başlamıştır.

1994 yılında Kale Kereste San. ve Tic. Ltd. Şti.  ünvanını alarak 1996 - 97 yıllarında Rusya Sibirya bölgesinden Sarıçam tomruk ithal ederek gemilerle Çanakkale limanından tahliye etmiştir. 

Bir müddet yurt içinden ticaretine devam eden şirketimiz Ukraynadan yeniden kereste ithal etmeye başlamıştır. Doğramalık Çam Ladin sipariş durumunda ise inşaatlık ve sert ağaç siparişlerinde cevap vermektedir.

Yakın zamanda inşallah Rus Ladini ithalatına da başlayacaktır. 

Şirketimiz; yurtdışından ithal etmiş olduğu doğramalık Çam ve Ladin Keresteleri, Yarı Mamül, Lambri, Pervaz, Alın Tahtası gibi gerek kereste gerekse işlenmiş olarak satışını yapmaktadır.

Belli bir sipariş olması halinde inşaatlık kereste (Tır Bazında) ve sert ağaçlar olmak üzere (Meşe, Kayın, Akçaağaç gibi) Kereste siparişlerini de ithal etmektedir. 

Şirketiniz istemesi halinde keresteleri rendeli, zımparalı ve boyalı vernikli olarak kullanıma hazır halde de imalatını tapmaktadır.

Ahşapla alakalı bütün özel siparişler müşterilerimizin istediği doğrultusunda değerlendirilir. 

"Ahşapla alakalı işlerinizin imalatını biz yapalım. Montajını siz yapın."  Sloganının isabetli olacağı kanaatindeyiz. 

Bu doğrultu da siz değerli müşterilerimizin siparişlerini bekler  hayırlı işler dileriz.