Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Hakkımızda

Hakkımızda

Ahşapla uğraşı bir sanattır; sloganıyla yola Kale Kalereste 1979 yılında orman ürünleri sektrüne adım atarak günümüze kadar aynı hassasiyetle ve tempo ile faaliyetlerine devam ettirmektedir.

Kurucu Başkan Aziz Başaran'dır. 90'lı yıllarda ithal kereste ve Türkiye'nin çeşitli bölgelerinden Meşe, Kestane, Kayın, Sarı Çam vs kereste alım satımı lambri,döşeme ve lamine ahşap satışı yaparak sektörde kendine yer edindi. Yine bu yıllarda Kale Ahşap yapılaşmasıyla Ahşap yapı sektörüne giriş yaptı.

Portföyümüzde bulunan ürünlerde uzmanlaşarak yeni bir yapılanmaya gittik.

Her geçen gün müşteri ihtiyaçları doğrultusunda yeni yatırımlar yaparak büyümeyi hedefledik. Gelişen ve büyüyen bu sektörde daha iyi hizmet verebilmek adına bünyemize mimar ve tasarımcılar ekledik. Böylece ahşap yapı hususunda profesyonelleşmek adına ilk adımlarımızı attık.

Çanakkale'de ki 1500m2 hizmet alanımızda sektöre vereceğimiz hizmet ve talepleri en kapsamlı şekilde karşılamayı hedefliyoruz.

Yapı ve dekorasyon sektöörünün en önemli girdilerinden olan ürünlerimizin imalatı ve stoğunda tecrübeli ve dinamik kadromuz ile 7/24 hizmet vermekteyiz. Ürünlerimiz 44 yıllık mesleki bilgiye sahip Kale Kereste güvencesi ile müşterilerimize en kaliteli ürünü hızlı şekilde sevk etmekten onur duyarız.

AZİZ BAŞARAN
Kurucu Başkan